Nowa Toyota RAV4 - nowoczesny samochód typu SUV (2023)

Imponujący. Niedościgniony

Toyota RAV4 została stworzona zmyślą otych, którzy nie boją się wyróżniać ztłumu. Model zachwyca stylowym ikomfortowym wnętrzem pełnym starannie wykonanych elementów. Mocna sylwetka charakterystyczna dla samochodów typu SUV mawyraźnie zarysowaną linię nadwozia. Razem wszystko totworzy nietuzinkowe auto, które śmiało stawi czoła wyzwaniom współczesnego świata.

Znajdź salonJesteśmy niedaleko, przyjdź, anie będziesz żałować
Umów się na jazdę testową Przetestuj RAV4, tonic nie kosztuje
Toyota T-MateRewolucja w bezpieczeństwie

'),setTimeout(function(){$.getJSON("https://pdf.sites.toyota."+r+"/api/filtered-document?_format=json&filter[Active]=true&filter[Language]="+r+"&filter[models][]="+o+"&filter[targets][]=3&with[]=document.model&filter[documentType][]=3",function(e){e=e.resources;e.reverse(),$.each(e,function(e,t){t=i(t,"pdf");$(".pagelinks").prepend(t)}),$(".pagelinks").addClass("loaded"),$(".icon.icon-loader").remove()}),$.getJSON("https://pdf.sites.toyota."+r+"/api/filtered-document?_format=json&filter[Active]=true&filter[Language]="+r+"&filter[models][]="+o+"&filter[targets][]=3&filter[documentType][]=2",function(e){var t=e.resources;t.length&&setTimeout(()=>{t.reverse(),$.each(t,function(e,t){t=i(t,"catalog");$(".pagelinks").prepend(t)}),$(".pagelinks").addClass("loaded")},100),$(".icon.icon-loader").remove()})})});var t=document.getElementsByClassName("pagelinks"),r=t[0].dataset.lang,o=t[0].dataset.model,s=t[0].dataset.icon,l=t[0].dataset.catalog;function i(e,t){var n=e.main_link,r=e.public_label,o=e.label,i=e.label,a=e.description;return'

'+r+""+a+"

"}},function(e,t,n){var r=n(2);"string"==typeof r&&(r=[[e.i,r,""]]);var o={hmr:!0,transform:void 0,insertInto:void 0};n(3)(r,o);r.locals&&(e.exports=r.locals)},function(e,t,n){},function(e,t,r){var n,o,i,l={},c=(n=function(){return window&&document&&document.all&&!window.atob},function(){return o=void 0===o?n.apply(this,arguments):o}),a=(i={},function(e,t){if("function"==typeof e)return e();if(void 0===i[e]){t=function(e,t){return(t||document).querySelector(e)}.call(this,e,t);if(window.HTMLIFrameElement&&t instanceof window.HTMLIFrameElement)try{t=t.contentDocument.head}catch(e){t=null}i[e]=t}return i[e]}),s=null,f=0,u=[],d=r(4);function p(e,t){for(var n=0;n

Nowa Toyota RAV4 - nowoczesny samochód typu SUV (5)

Na czym polega Kinto One?

 • Wybierasz leasing niższych rat dla firm lub leasing konsumencki.
 • Masz komfort użytkowania auta bez konieczności jego zakupu.
 • Dopasowujesz warunki umowy do własnych potrzeb.
 • Ponosisz niskie koszty eksploatacji auta.

Jakie korzyści sądla ciebie?

Nowa Toyota RAV4 - nowoczesny samochód typu SUV (6)

Niska wpłata własna

Możesz przeznaczyć pozostałe środki nainne cele.

Nowa Toyota RAV4 - nowoczesny samochód typu SUV (7)

Regularna wymiana auta

Wymieniasz samochód nawet co2lata.

Nowa Toyota RAV4 - nowoczesny samochód typu SUV (8)

Niska rata

Nie obciążasz budżetu firmowego lub prywatnego.

Nowa Toyota RAV4 - nowoczesny samochód typu SUV (9)

Elastyczność

Samodzielnie decydujesz, jak chcesz zakończyć umowę.

Sprawdź tonaprzykładzie

RAV4
Comfort Style

2.5 Hybrid
Dynamic Force
218 KM FWD e-CVT

Cena

190 800 PLN

Rata leasingu
Kinto One

1 647

PLN/mc
netto*

Rata leasingu
konsumenckiego Kinto One

2 026 PLN/mc
brutto**

Zapytaj swojego dilera oleasing KINTO ONE lub leasing konsumencki KINTO ONE

Sprawdź ofertę

Dowiedz się więcej o Leasingu KINTO ONE

 • Przykładowa rata leasingu netto w Leasingu KINTO ONE dla modelu Toyota RAV4 Comfort + Style 2.5 Hybrid Dynamic Force 218 KM FWD e-CVT z roku produkcji 2023. Kalkulacja raty przygotowana na dzień 1.08.2023 r. przy założeniach: okres umowy 36 miesięcy, wpłata własna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 60 000 km w ciągu okresu umowy. Kalkulacja nie uwzględnia kosztu rejestracji pojazdu. Ostateczne warunki finansowania w Leasingu KINTO ONE dostępne są u Dilerów Toyoty. Kalkulacja z dnia 1.08.2023 r. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Zawarcie umowy jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
 • Przykładowa Kwota Łączna do zapłaty co miesiąc dla modelu Toyota RAV4 Comfort + Style 2.5 Hybrid Dynamic Force 218 KM FWD e-CVT z roku produkcji 2023, przygotowana na dzień 1.08.2023 r. przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, wpłata własna klienta 10% ceny pojazdu brutto, limit przebiegu pojazdu 60 000 km w ciągu okresu umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. Kalkulacja nie uwzględnia kosztu rejestracji pojazdu oraz ubezpieczenia GAP. W skład Kwoty Łącznej do zapłaty co miesiąc (w zależności od wyboru przez Korzystającego określonego wariantu umowy leasingu) może wchodzić obok raty leasingu również: rata serwisowa, rata zwrotu kosztu ubezpieczenia pojazdu. Kwoty Łączne do zapłaty co miesiąc w podanych powyżej wysokościach obowiązują do dnia 31.08.2023 r. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy leasingu konsumenckiego KINTO ONE jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Usługa leasingu konsumenckiego KINTO ONE dostępna jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu. Szczegóły dotyczące warunków leasingu konsumenckiego KINTO ONE dostępne są w salonach Dilerów Toyoty.

Gotowa na każde wyzwanie Toyota RAV4 zachwyca mocnym charakterem, który sięłączy ze smukłym i nowoczesnym designem. To SUV, który idealnie wpasowuje się w miejskie realia, oferując wysoki moment obrotowy i niskie emisje. Odkryj auto, które w niczym Cię nie ogranicza. Wsiądź i ruszaj pewnie przed siebie. Twoja Toyota RAV4 poradzi sobie na każdej drodze i przy każdej pogodzie.

Szukasz nietuzinkowych rozwiązań? Z Toyotą RAV4 GR SPORT śmiało możesz stawiać czoła wyzwaniom współczesnego świata. Wersja ta zainspirowana została osiągnięciami zespołu TOYOTA GAZOO Racing, o czym świadczy kolorystyka auta i wyjątkowe elementy stylistyczne.

Nowa Toyota RAV4 - nowoczesny samochód typu SUV (11)

Nowoczesny design

Wyrafinowana i jedyna w swoim rodzaju Toyota RAV4 GR SPORT łączy sportowy styl z najlepszymi cechami nadwozia typu SUV. Mocna sylwetka auta zyskała wyjątkowe detale stylistyczne, takie jak lakierowany przedni grill GR SPORT i tylny dyfuzor GR SPORT w kolorze fortepianowej czerni.

Nowa Toyota RAV4 - nowoczesny samochód typu SUV (12)

Bogate wyposażenie

Na wyposażenie wersji GR SPORT składają się zaawansowane systemy multimedialne i innowacyjne technologie z zakresu bezpieczeństwa Toyota T-Mate, takie jak system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z funkcją automatycznego hamowania z funkcją automatycznego hamowania (RCTAB) czy układ detekcji przeszkód (ICS).

Nowa Toyota RAV4 - nowoczesny samochód typu SUV (13)

Dynamiczny napęd AWD-i

Toyota RAV4 GR SPORT została wyposażona w napęd hybrydowy 2.5 Hybrid Dynamic Force 222 KM AWD-i e‑CVT. Inteligentny system napędu 4x4 automatycznie dostosowuje ustawienia do warunków drogowych, zwiększając przyczepność.

Toyota RAV4 – nasz najbardziej wszechstronny i dopracowany SUV – oferuje styl i praktyczność w idealnych proporcjach. To auto zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Dzięki temu każda jazda stanie się niezwykłym przeżyciem.

Wygląd zawsze ma znaczenie

Nowoczesny design Toyoty RAV4 sprawia, że trudno odwrócić wzrok od jej potężnej sylwetki i wysmakowanych detali, takich jak eleganckie światła w technologii LED czy unikatowe światła tylne. Zdecydowana linia nadwozia sprawia, że auto doskonale się spisuje zarówno w mieście, jak i na nieutwardzonej drodze.

Napędzana mocą hybrydy

Ciesz się niezwykłą wszechstronnością samoładującego się napędu hybrydowego i większym zasięgiem, korzystając jednocześnie z zalet napędu elektrycznego. Toyota RAV4 Hybrid jest wyposażona w zbiornik paliwa i dużą baterię, w której zapas energii jest uzupełniany samoistnie w trakcie jazdy. Zapewnia to pewną jazdę na każdym dystansie.

Miejsce, w którym możesz odpocząć

Toyota RAV4 zachwyca doskonale zaprojektowanym wnętrzem. Głównym punktem jest tu szeroka i nowoczesna deska rozdzielcza wyświetlająca wszystkie niezbędne informacje. Technologia jest tu równie ważna jak przestronność, która przekłada się na większy komfort podczas podróży. Ciesz się bezprzewodowym ładowaniem dzięki specjalnej stacji w konsoli centralnej. Uruchom ulubione aplikacje i pozostań w kontakcie dzięki interfejsom Apple CarPlay lub Android Auto™.

Technologia, która wyprzedza oczekiwania

Czysty i minimalistyczny design wnętrza Toyoty RAV4 skrywa w sobie niezwykle innowacyjne technologie. Intuicyjny układ deski rozdzielczej, inteligentnie wkomponowane schowki oraz łatwiejsza niż kiedykolwiek łączność z systemem rozrywki i nawigacji – oto przestrzeń, w której odbędziesz podróż do przyszłości.

 • Ekran multimedialny Nowy system multimedialny to jeszcze lepsza integracja i wygoda użytkowania dzięki automatycznym bezprzewodowym aktualizacjom (OTA). Ciesz się łącznością dostępną na wyciągnięcie ręki i wspaniałym wyświetlaczem dotykowym 10,5'' HD, który da Ci dostęp do najważniejszych informacji i zapewni doskonałą rozrywkę podczas jazdy.

 • Digital Cockpit – cyfrowy wyświetlacz na tablicy wskaźników (12,3") Zaktualizowany wyświetlacz oferuje wspaniałe możliwości personalizacji. Dostosuj widok i zawartość w zależności od potrzeb i preferencji. Do wyboru masz kilka trybów, a także sposobów rozmieszczenia informacji. Wybierz widok, który odpowiada Twoim potrzebom i ruszaj w drogę, wiedząc, że Twoje auto jest jeszcze bardziej Twoje.

 • Usługi zdalne i Toyota Smart Connect Toyota RAV4 została wyposażona w technologie, które doświadczenia z użytkowania auta wynoszą na zupełnie nowy poziom. Aplikacja MyT otwiera przed Tobą cały świat możliwości. Możesz użyć swojego smartfona, by zdalnie sterowaćklimatyzacją, zamknąć lub otworzyć auto, a nawet błysnąć światłami, by łatwiej odnaleźć swój pojazd na parkingu. Dzięki usługom Toyota Smart Connect, komendom głosowym oraz nawigacji opartej na danych z chmury zawsze będziesz na bieżąco z sytuacją na drodze.

Nowa Toyota RAV4 - nowoczesny samochód typu SUV (14)

TOYOTA GAZOO RACING

Odkryj sportową stronę Toyoty. Poznaj modele GR, które przyspieszają bicie serca, oferując osiągi itechnologie sprawdzone natorze, odkryj linię GRSPORT charakteryzującą się niezwykłym designem ibogactwem wyposażenia.

Ruszaj po zwycięstwo

Toyota T-Mate – W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Model RAV4 został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdym RAV4 dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu RAV4 poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu RAV4 w konfiguratorze.

Odkryj systemy T-Mate Toyoty

 • Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS)

  Układ wykrywa ryzyko zderzenia zinnymi pojazdami, pieszymi irowerzystami iostrzega kierowcę sygnałem dźwiękowym iwizualnym. Jeżeli kierowca nie zdoła odpowiednio szybko zareagować, samochód zacznie automatycznie hamować, aby nie dopuścić dokolizji lub zminimalizować jej skutki. Najnowsza wersja PCS została rozbudowana m.in. oukład zapobiegania kolizjom naskrzyżowaniach i wspomaganie kierownicy w razie ryzyka zderzenia.

 • Inteligentny tempomat adaptacyjny (iACC)

  Inteligentny tempomat adaptacyjny utrzymuje stały zadany dystans od poprzedzającego auta. Jeżeli odległość zacznie się zmniejszać, tempomat automatycznie zacznie hamować iuruchomi światła stop. Wsamochodach wyposażonych wukład rozpoznawania znaków drogowych (RSA) system dodatkowo odczytuje ograniczenia prędkości isugeruje dostosowanie stylu jazdy do obowiązujących limitów.

 • Asystent utrzymania pasa ruchu (LTA)

  System monitoruje oznakowanie poziome iutrzymuje auto na zadanym torze jazdy, wykonując delikatne manewry korygujące, gdy pojazd zacznie przekraczać linię bez użycia kierunkowskazu.

 • Monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM)

  Parkuj łatwiej zsystemem, który łączy obraz zczterech kamer, pozwalając monitorować całą przestrzeń wokół auta.

 • System ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z automatycznym hamowaniem (RCTAB)

  Podczas wyjeżdżania tyłem zmiejsca parkingowego system wykryje wszelkie pojazdy przejeżdżające za Twoim autem iautomatycznie zahamuje, jeżeli wystąpi ryzyko kolizji.

 • System przypominający osprawdzeniu tylnych foteli przed opuszczeniem pojazdu (RSRS)

  System ten ostrzega kierowcę, jeśli na tylnym fotelu pozostawiono pasażerów lub przedmioty. Informacje o tym będą pokazane na cyfrowym wyświetlaczu na tablicy wskaźników.

 • Toyota Smart Connect – zdarzenia drogowe

  System zbiera informacje od innych uczestników ruchu i ostrzega kierowcę przed lokalnymi utrudnieniami oraz wydarzeniami na drodze, takimi jak wypadki drogowe czy oblodzenia, wyświetlając odpowiednie komunikaty na ekranie multimedialnym.

Odkryj systemy T-Mate Toyoty

RAV4 wyróżnia się nowoczesnym nadwoziem iuwodzi doskonale zaprojektowanym wnętrzem. Szeroki wachlarz aktywnych systemów bezpieczeństwa pozwala poruszać się pewnie wkażdych warunkach.

Gotowa na każdą drogę

Toyota RAV4 ADVENTURE jest zawsze gotowa dodrogi. 19'' felgi aluminiowe umieszczone wposzerzanych nadkolach pozwolą Cizabłysnąć wmieście, aspecjalne osłony pod przedni itylny zderzak pomogą okiełznać trudniejszy teren. Dopracowane detale idwukolorowe lakiery bi-tone* odzwierciedlą Twój charakter isprawią, żekażda podróż stanie się przygodą.

Podróż, która może się nie kończyć

Wnętrze Toyoty RAV4 ADVENTURE zachwyca ciszą iwyrafinowanym stylem. Przemyślany istarannie zaprojektowany został tukażdy szczegół. Sportowe skórzane fotele przeszyte pomarańczową nicią zapewniają niespotykane wrażenia wizualne isensoryczne. Przestronna kabina pozwala cieszyć się każdym kilometrem jazdy.

Miasto to Twój żywioł

Nowe 19'' felgi aluminiowe wkolorze matowej szarości pozwalają poruszać się efektownie iefektywnie. Ich niezwykłe wzornictwo, lekkość iwytrzymałość sprawdzą się nakażdej drodze.

Poznaj prawdziwie nowoczesnego miejskiego SUV-a

 • RAV4 Plug-in Hybrid tonajmocniejsza hybryda Toyoty whistorii. Łączna moc 306 KMsprawia, żeauto rozpędza się w6sekund do100 km/h. Porozładowaniu akumulatora trakcyjnego, RAV4 Plug-in Hybrid nie traci nic zeswoich początkowych osiągów. Auto pracuje jak klasyczna hybryda, dzięki czemu dalej urzeka dynamiką iniskim zużyciem paliwa.

  Dowiedz się więcej

Wybierz oryginalne wyposażenie dodatkowe dedykowane specjalnie dla Twojego auta.

Zobacz katalog

Zobacz, cosprawia, żeToyota RAV4 jest tak urzekająca.

 • Na zewnątrz
 • Wnętrze

Przesuń, aby obejrzeć

PROMOCYJNY KREDYT NIŻSZYCH RAT
TOYOTA EASY

Wybierz korzystny kredyt na preferencyjnych warunkach bez wpłaty własnej i z obniżonym oprocentowaniem, zyskaj nową Toyotę i samodzielnie zdecyduj, jak zakończyć umowę.

Opens in new window Sprawdź szczegóły

Promocje Sprawdź aktualne ceny

Pewne Auto

Samochody używane od Autoryzowanych Dilerów Toyoty

Toyota Professional Napędzamy Twój biznes

Kontakt

Napisz do nas Znajdź salon i serwis Toyoty

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Msgr. Benton Quitzon

Last Updated: 16/10/2023

Views: 5951

Rating: 4.2 / 5 (43 voted)

Reviews: 90% of readers found this page helpful

Author information

Name: Msgr. Benton Quitzon

Birthday: 2001-08-13

Address: 96487 Kris Cliff, Teresiafurt, WI 95201

Phone: +9418513585781

Job: Senior Designer

Hobby: Calligraphy, Rowing, Vacation, Geocaching, Web surfing, Electronics, Electronics

Introduction: My name is Msgr. Benton Quitzon, I am a comfortable, charming, thankful, happy, adventurous, handsome, precious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.